phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

13:10
Чим корисні яблука - від токсинів, холестерину та для довголіття
  Багато фруктів приносять користь здоров’ю. Однак не всі любителі цих рослинних продуктів знають про їх справжню користь.

Наприклад, яблука. Згідно з Національною базою даних про поживні речовини Міністерства сільського господарства США (USDA National nutrient Database), ці фрукти містять безліч важливих поживних речовин, вітамінів і мінералів – наприклад, антиоксиданти, калій, харчові волокна, Вітамін C і деякі вітаміни групи B.

Яку користь яблука можуть принести для організму

Позбавити від токсинів

Згідно з дослідженням, опублікованим в Journal of Agricultural and Food Chemistry, яблучний сік благотворно впливає на кишечник. Речовини в його складі також здатні очистити організм від токсинів.

Знизити холестерин

Розчинна клітковина, присутня в яблуках, допомагає знизити рівень холестерину в організмі, що робить їх потужним захисним механізмом від серцево-судинних захворювань. Одне річне дослідження, проведене за участю 160 жінок в постменопаузі і опубліковане в Nutrients, показало, що щоденне вживання яблук призвело до різкого зниження ЛПНЩ (“поганого”) холестерину і невеликого збільшення ЛПВЩ (“хорошого”) холестерину за три місяці. А це, як мінімум, те, що необхідно для довголіття.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 47 | Додав: adminA | Теги: токсини, холестерин, яблука, довголіття | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]