phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

14:14
Чоловіки та жінки: найщасливіший вік людини
Згідно з дослідженнями, найщасливіший вік у чоловіків — 37 років, у жінок — після 40. Щасливий вік вчені з’ясували під час чисельних опитувань. Чому саме в цьому віковому періоді люди відчувають найбільше моральне задоволення від життя?

Чоловіче щастя

Як пояснили чоловіки свій вибір щасливого віку? Справа в тому, що до 37 років представники сильної половини людства досягають бажаних кар’єрних вершин, мають сім’ю і дітей, до старості ще далеко і їх не наздогнала криза середнього віку, яка настає лише у 45-47 років.

До цього віку чоловіки досягають певної життєвої стабільності, яка їм дуже потрібна. Наприклад, у ході опитування з’ясувалося, що особливе щастя вони бачать у батьківстві — 43 % опитаних чоловіків визнали це найважливішою подією в житті. А 35 % — вбачають щастя в створенні сім’ї. Також позаду залишилися найстресовіші моменти життя чоловіка.

Жіноче щастя

Дані цього ж опитування свідчать, що пік жіночого щастя — після 40 років. Інше опитування, яке проводили британські вчені прийшло до таких висновків: у 28 та 31 рік представниці прекрасної половини людства дуже задоволені особистим життям, в 29 років — кар’єрою, у 32 — сім’єю та побутом, а в 33 роки — грошовою ситуацією.

Пенсійний вік — жити чи виживати?

Ще одне британське дослідження говорить, що пік людського щастя — пенсійний вік. Так найвищий бал — 7,8 з 10 по шкалі оцінювання щастя поставили чоловіки старше 65 років, майже такий же рівень щастя спостерігали у підлітків. Жінки поставили найвищі оцінки задоволеністю життям після 65 років і у віці 20 років.

Що потрібно людям для щастя?

Щастя не в паспорті, а в голові, вважають психологи. Але є деякі критерії, які впливають на оцінку задоволеністю життя.

Здоров’я. Люди, які спостерігають у себе проблеми зі здоров’ям, в якому б віці вони не були, будуть почувати себе менш щасливими.

Наявність роботи. Раніше вважалося щастям «нічогонероблення», нині ж дорослі люди хочуть мати реалізацію і в 50, і в 60 і навіть 70 років.

Дорослі діти. Коли дитина пішла у самостійне життя і може себе забезпечити, тоді у людини відпадають тривоги, пов’язані з втратою роботи, забезпеченням сім’ї тощо.
Категорія: Сімейні поради | Переглядів: 329 | Додав: radymo | Теги: людина, щастя, жінка, вік, чоловік | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]