Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Вересень » 5 » Чому горіхова шкаралупа така міцна - біологи

Чому горіхова шкаралупа така міцна - біологи

Інші Цікаві поради на https://radymo.com/

В оболонці волоських горіхів виявлені особливі клітини, що щільно переплітаються, які перетворюють їх структуру в міцний дерев'яний 3D-пазл.

Плоди деяких рослин утворюють сухий горіх з твердою оболонкою. Розколоти деякі з них, щоб дістатися до їстівної серцевини, - ціла наука. Рослини витрачають чимало зусиль, роблячи шкаралупу щільною і твердою. Як правило, її складають клітини «деревеніючої» тканини склеренхіми (склереїди), що чергуються з міцними волокнами. Однак це далеко не всі секрети твердості горіховою оболонки.

Автори нової статті, опублікованої в журналі Advanced Science, вивчили шкаралупу волоських горіхів і виявили в ній унікальний, перш невідомий вид клітин. Вони упаковані настільки тісно один до одного і так «переплітаються», що розрізнити окремі клітини виявилося непросто. Лише вимочивши зразки в розчині, видаляють основний полімер деревини - лігнін, - вчені змогли розглянути їх під електронним мікроскопом.

Нотбурга Гайрлінгер (Notburga Gierlinger) і її колеги з Віденського університету природних ресурсів і прикладних наук (BOKU) назвали ці клітини багатолопатеві склереїди (polylobate sclereid). Справа в тому, що вони відрізняються вираженою неправильною формою, з безліччю западин і виступів, якими тісно з'єднуються один з одним. В середньому кожна клітина з'єднується з чотирнадцятьма сусідніми, утворюючи складний і міцний об'ємний пазл, роз'єднати який неможливо, не зруйнувавши самих клітин.

Зліва - модель демонструє щільне з'єднання в багатолопатевий склереїд; праворуч - число сусідів, з якими вони можуть утворювати подібні зв'язки.

На відміну від горіха, склереїди в твердій оболонці насіння сосни не утворюють таких сплетінь, і поставлені вченими експерименти підтвердили, що міцність її набагато нижче. Будь-яка тріщина в шкаралупі горіха повинна проходити безпосередньо через тіла задерев'янілих клітин, розриваючи їх. Про складність цього завдання знає кожен, хто хоча б раз в житті колов горіхи.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Народні поради]
Совет: Целебные свойства лука
[Поради молодим мамам]
Совет: Наш малыш завтракает
[Кулінарні поради]
Совет: Боремся кашей с раковыми заболеваниями

Переглядів: 124 / Дата: 15.09.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...