phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

20:05
Чотири малопомітні симптоми попередять про швидкий серцевий напад
Основна причина серцевих нападів – ішемічна хвороба серця. Це недуга, при якому кровоносні судини, що постачають м’язи кров’ю, забиваються холестерином. Найчастіше на напад вказує сильний біль в грудях. Але в ряді випадків симптоми можуть бути прихованими.

Мається на увазі, що ознаки серцевого нападу схожі на просте нездужання. Через це людина не сприймає зміни в самопочутті всерйоз і не звертається за медичною допомогою. Саме в цьому і криється небезпека прихованих симптомів, так як проста неуважність або незнання можуть привести до смерті.

Як пише ЗМІ, біль у грудях при серцевому нападі не завжди сильний. Іноді він відчувається як невеликий дискомфорт в області серця. Його ще порівнюють з відчуттям легкого тиску на грудну клітку і з печією. Це почуття може зникнути, а потім знову з’явитися.

Другий прихований симптом серцевого нападу – біль в руках, спині, шиї, щелепі і животі. Відзначається, що наслідки відчуваються по всьому тілу. Нерідко через недугу виникає задишка при незначних фізичних навантаженнях і повсякденних справах. Це свідчення того, що серце не в змозі перекачувати кров по тілу в належному обсязі.

Можлива блювота і пробудження в холодному поту. Це четвертий прихований симптом серцевого нападу. Медики пояснюють, що цілком ймовірно, що названі ознаки ніяк не пов’язані зі здоров’ям серця. Однак краще переконатися в цьому напевно, звернувшись до фахівця, який зробить діагностику.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 647 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]