phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:15
Чотири продукти, які провокують закреп, назвали медики у США
свинина яловичина Медіа-видання США Health опублікувало статтю про чотири продукти, що провокують закреп. Дана проблема стосується людей різного віку, вона залежить від фізичної активності людини і його харчових переваг.

Закрепи проявляють себе тим, що спорожнення кишечника відбувається рідше трьох разів на тиждень. У подібних випадках пацієнти шукають причину, вважаючи, що саме їжа здатна принести проблеми і посилити негативну тенденцію.

Доктор медичних наук, доцент кафедри гастроентерології Медичної школи Ікан Ілана Мазер розповіла про способи боротьби з закрепом і його причини. Подібні негативні відхилення в травному тракті можуть в підсумку викликати запальні захворювання кишечника.

Слід брати до уваги поєднання вживаних продуктів. Деякі люди переходять на спрощені дієти, що в ряді випадків викликано фінансовими труднощами. В такому випадку необхідно контролювати свій стілець.

Якщо спостерігаються закрепи, слід урізноманітнити раціон. Іноді дана проблема викликана недоліком в організмі клітковини і вуглеводів. Закрепи спостерігаються також внаслідок захоплення м’ясом, так як воно, в ряді випадків, витісняє з раціону інші продукти, включаючи овочі, фрукти і зелень.

До того ж, свинина і яловичина містять значну кількість жиру, яка повільно проходить через шлунково-кишковий тракт. Проблеми зі стільцем викликають солодка випічка і фастфуд, що вживаються у великій кількості.

Слід вдатися до раціону харчування, який призведе до зменшення закрепу. Вкрай важливо, щоб меню було постійним, а їжа – повноцінною, в такому випадку кишечник стане функціонувати нормально.
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 51 | Додав: radymo | Теги: продукт, Свинина, закреп, яловичина | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]