phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:05
Цікаві та важливі факти про тестостерон: поради
Чоловічий статевий гормон відіграє важливу роль в організмі людини – контролює роботу опорно-рухового апарату, розвитку і функціонування чоловічої репродуктивної системи. У період дорослішання відповідальний за формування вторинних статевих ознак у хлопчиків. Тестостерон є навіть у жінок, в меншій кількості, для підтримки гормонального фону.

Ознайомтеся з цікавими фактами про тестостерон, щоб розуміти важливість даного андрогену для організму.

Не тільки тестостерон впливає на лібідо

Прийнято вважати, що тестостерон і тільки він впливає на чоловічу сексуальність. Однак сучасні дослідження показують, що лібідо залежить від безлічі факторів, включаючи стан здоров’я, стреси, шкідливі звички, психологічні проблеми, раціон, ступінь захопленості чоловіка матеріалами "з полуничкою".

Тестостерон змінює поведінку людей

Чоловіки при високому рівні тестостерону стають агресивнішими, схильними до конфліктів, насильницьких дій по відношенню до інших людей. Жінки навпаки: недолік гормону провокує подібну поведінку, поганий настрій. Занадто низька його кількість підсилює хитрість, спритність, скупість.

Тестостерон допомагає жити довше

Корейські вчені з’ясували, що при нормальному рівні тестостерону люди живуть набагато довше, ніж ті, у кого спостерігається його недолік. Сучасні дослідження показують, що тривалість життя збільшується в середньому на 14 років.

При цьому тестостерон в крові безпосередньо з віком і відповідними змінами не пов’язаний. Швидше, він впливає на розвиток хронічних хвороб, особливо на цукровий діабет, ожиріння, захворювання серцево-судинної системи.

Тестостерон не впливає на облисіння

Алопеція в більшості своїй є спадковою проблемою, а не відсутністю тестостерону. Поява лисини пов’язано з наявністю гена, який визначає інтенсивність вироблення тестостерону. Іноді це відбувається через хвороби, стресів, нераціонального харчування, прийому деяких ліків.

Тестостерон впливає на зачаття

Регуляція чоловічої репродуктивної системи безпосередньо залежить від тестостерону. Інтенсивне його вироблення дозволяє домогтися зачаття дитини. Але це не означає, що високий рівень гормону дозволить миттєво стати батьком. Зазвичай все відбувається навпаки. До того ж чоловіки з низьким рівнем тестостерону, науково доведено, стають кращими батьками.

Шлюб впливає на тестостерон

Ще одне цікаве дослідження показало, що одружені чоловіки страждають від зниженого тестостерону. Його кількість впливає на багатоженство. Чоловіки, які мають кілька дружин, володіють дещо меншою концентрацією чоловічого гормону в крові.

Призначати тестостерон як ліки можна не всім

Тестостерон не можна застосовувати при важких гормональних збоях, онкологічних захворюваннях. Призначити його як ліки може тільки лікар, хоча деякі спортсмени роблять те для нарощування м’язів. Лікувати тестостероном порушення еректильної функції теж неправильно. Доцільно пройти обстеження і лікування у фахівця.
Категорія: Сексуальні та інтимні поради | Переглядів: 542 | Додав: radymo | Теги: тестостерон | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]