phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

18:11
Дефіцит якого вітаміну викликає облисіння - лікарі пояснили
Вітаміни є настільки важливими складовими імунітету людини, що при їх нестачі може виникнути ряд серйозних проблем зі здоров’ям. Втрата волосся і рання сивина – одна з них.

Основна функція вітаміну В12 полягає в тому, щоб підтримувати нервові клітини і клітини крові в здоровому стані. На думку лікарів, організм отримує достатню кількість вітаміну В12, якщо людина вживає м’ясо, молочні продукти і збагачені злаки. Однак у деяких пацієнтів його засвоєння з їжею утруднено. Дослідники відзначили, що дефіцит В12 часто поєднується з дефіцитом фолієвої кислоти і біотину у людей, чиє волосся рано почали сивіти і випадати.

У дослідженні, опублікованому в Національній медичній бібліотеці США National Institutions of Health, був проведений аналіз впливу вітаміну В12. В експерименті брало участь 52 пацієнта. Дерматолог доктор Ерік Швайгер пояснив, що недолік меланіну, пігменту, що міститься в волосяних фолікулах, призводить до появи сивих пасм. Інший дерматолог, доктор Майкл Ейдельман, підтвердив, що “з медичної точки зору сивина потенційно може бути пов’язана з дефіцитом вітаміну В12”.

 
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 389 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]