phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:21
Дефіцит заліза в організмі: головні симптоми
симптом дефіцит залізо організм На недолік важливих вітамінів в організмі можуть вказувати досить явні ознаки. Так само можна визначити і дефіцит заліза, кажуть лікарі.

Залізо є важливим компонентом багатьох білків і ферментів, які підтримують важливі метаболічні функції, такі як транспорт кисню, виробництво енергії і синтез ДНК. Наявність достатньої кількості заліза в організмі допомагає йому працювати належним чином, дає енергію і підтримує імунну систему.

Однак дефіцит заліза зустрічається вкрай часто. “Людина може відчувати дефіцит заліза, не відчуваючи ніяких симптомів, але залізодефіцитна анемія здатна вплинути на важливі органи в організмі”, – заявив американський лікар Ембер Панконін. Він уточнив, що причиною проблеми часто стає неправильний раціон.

Так, серед симптомів відзначають підвищене відчуття втоми і швидку стомлюваність. Крім того, в списку ознак нестачі заліза числяться бліда шкіра, ламкість нігтів, лущення шкіри, задишка, запалення мови (глосит), втрата апетиту, а також проблеми з пам’яттю.
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 53 | Додав: radymo | Теги: залізо, симптом, дефіцит, організм | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]