phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

17:25
Для лікування психічних розладів - програму "Доступні ліки" доповнять препаратами
Наступного року урядову програму "Доступні ліки" доповнять препаратами для лікування психічних розладів. Про це у Житомирі під час спілкування з журналістами повідомила голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак.

"На наступний рік, і ми це вже проговорили з міністерством охорони здоров’я, й це буде відображено в бюджетному запиті, ми не йдемо на розширення додаткових напрямків, за якими будемо реімбурсувати, а доповнюємо відповідний перелік новими лікарськими засобами, які необхідні для людей. З усіх переліків і напрямків, які ми переглянули, найбільшого оновлення і доповнення зазнає напрямок, який стосується саме психічних розладів", – сказала Гусак.

За її словами, йдеться про препарати, які мають доказову базу. Гусак додала, що над цим переліком працюють експерти з ВООЗ та НСЗУ.

Голова НСЗУ зазначила, що з серпня програму «Доступні ліки» доповнили тест-смужками для визначення рівня глюкози в крові та знеболювальними для паліативних хворих.

Урядова програма “Доступні ліки” діє з 2017 року. У її межах громадяни можуть безкоштовно або з невеликою оплатою отримати ліки проти серцево-судинних захворювань, діабету другого типу, хронічних хвороб нижніх дихальних шляхів; інсуліни; ліки для лікування розладів поведінки і психіки та епілепсії; хвороби Паркінсона, імуносупресивні препарати. Загалом на сьогодні в програмі доступні 486 позицій лікарських засобів.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 40 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]