phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:56
Для навчання українців Google виділив 700 тисяч євро
Вперше цю програму було запущено у лютому 2023 року. Але тоді Україна не була включена до списку країн, які могли приєднатися до неї. Вона створена у співпраці з Center for Public Impact в рамках ініціативи AI Opportunity Initiative for Europe.

Мета програми – допомогти працівникам в Європі, які найбільше постраждали від змін на ринку праці, викликаних розвитком штучного інтелекту (ШІ).

Через відкритий конкурс Google.org відбере неприбуткові організації та громадські об’єднання, які працюють з цими категоріями працівників. Переможці конкурсу отримають спеціальні навчальні програми українською мовою, що охоплюватимуть базові знання з штучного інтелекту, а також всебічну підтримку та консультування.

Прийом заявок вже відкрито і триватиме до 28 червня 2024 року.

Загальний бюджет AI Opportunity Fund: Europe для України становить 700 000 євро, що включає субгранти та інтенсивні навчальні програми. Подати заявку на участь у програмі можуть неприбуткові організації та організації громадянського суспільства або соціальні підприємства, зокрема профспілки та галузеві асоціації, муніципалітети, благодійні організації та професійні об’єднання тощо, які працюють з людьми, що потребують набуття впевненості у використанні інструментів штучного інтелекту у своїй професійній діяльності.
Категорія: Поради для бізнесу | Переглядів: 359 | Додав: radymo | Теги: Google, українці, навчання | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]