Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Грудень » 18 » Для профілактики раку - 3 несподівані продукти

Для профілактики раку - 3 несподівані продукти

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

3 несподівані продукти, які варто їсти для профілактики раку

Один з принципів профілактики раку – підтримка здорової функції клітин. Цьому сприяє не тільки спосіб життя в цілому, але і деякі продукти харчування, які багаті сполуками, які вважаються “протираковими”. У цих трьох продуктах їх міститься найбільше.

Какао

Какао є висушеним і ферментованим насінням дерева какао. Воно популярне як основний інгредієнт шоколаду – він є найпоширенішим продуктом з какао. Однак через обробки, яку проходять шоколадні продукти, вони втрачають багато поживних речовин, які роблять і какао суперфудом. Сире какао, з іншого боку, володіє відмінним живильним профілем і містить антиоксиданти – в ньому міститься в 40 разів більше антиоксидантів, ніж у чорниці.

Капуста броколі (особливо паростки)

Капуста броколі і паростки броколі є потужними вбивцями ракових клітин завдяки незвично високому вмісту сульфорафану.

“Сульфорафан – це багате сіркою з’єднання, яке можна знайти в інших хрестоцвітних овочах, таких як брюссельська капуста, шпинат і капуста. До сильних протиракових властивостей сульфорафана належить його здатність інгібувати ріст ракових клітин шляхом вивільнення антиоксидантних і детоксикаційних ферментів, які захищають організм від канцерогенів. Різні дослідження в пробірці і на тварин також показали, що сульфорафан зменшує розмір і кількість різних типів ракових клітин”, – пише видання Health.News.

Чуфа (тигрові горіхи або земляний мигдаль)

Чуфа є багатим джерелом антиоксидантів, які захищають організм від шкідливих вільних радикалів. Одна унція (28 г) цих горіхів може забезпечити 278% рекомендованої добової дози вітаміну Е (одного з найпотужніших антиоксидантів). Вони також здатні поліпшити травлення і серцево-судинне здоров’я, підвищити імунітет і регулювати рівень цукру в крові. В Україні їх можна купити в спеціалізованих магазинах здорового харчування.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Спокойствие за рулем
[Цікаві поради]
Эксперты советуют в пятницу 13-го отложить дела
[Медичні поради]
Совет - категорически нельзя употреблять кофе с ...

Переглядів: 174 / Дата: 18.12.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...