Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2020 » Лютий » 29 » До раннього старіння мозку ведуть ці 8 щоденних звичок: список

До раннього старіння мозку ведуть ці 8 щоденних звичок: список

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

Лікарі з Медичного центру Health Line (США) перерахували 8 щоденних звичок, які ведуть до раннього старіння мозку. Однією з них є надмірне вживання солодощів.

Як пояснили зарубіжні медики, підтримка здоров’я головного мозку є однією з найважливіших речей, про які необхідно піклуватися, але, деякі неправильні щоденні звички призводять до пошкодження клітин головного органу центральної нервової системи, що загрожує серйозними проблемами.

Надмірні розмови з іншими людьми піддають людину серйозним психічним навантаженням, особливо якщо мова йде про інтровертів.

Негативним чином на мозок впливає і зловживання рафінованим цукром, як і звичка ховатися під ковдрою з головою, в останньому випадку відсутність достатньої кількості повітря призводить до кисневого голодування, в результаті чого сповільнюються процеси відпочинку і відновлення.

Стрес і перенапруження також в числі винуватців раннього старіння мозку, тому слід освоїти медитації і навчитися контролювати емоції, відзначили лікарі.

Надмірна любов до їжі таїть не меншу небезпеку, так як організм відчуває перенапруження від великого надходження їжі в організм, результат – тиск на артерії збільшується, що прямим чином позначається на розумових здібностях.

Що не менш важливо, куріння шкодить не тільки серцю і провокує рак, згубна пристрасть впливає на клітини мозку, електрична активність яких неминуче знижується з часом.

Відмова від сніданку – ще одна шкідлива звичка, адже ранкова трапеза є ключовим прийомом їжі, що пов’язано з насиченням корисними речовинами. При цьому до ключових причин погіршення роботи головного органу центральної нервової системи медики віднесли вдихання забрудненого повітря.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Молочные продукты понижают давление
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: "Гормон любви" - Ген доброты
[Сімейні поради]
Совет: Мигрень - без углеводной пищи

Переглядів: 145 / Дата: 29.02.2020
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...