phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

10:59
Допомагає серцю і може продовжити життя щоденне ходіння сходами
Нові дослідження виявили, що щоденне підіймання сходами може значно поліпшити здоров’я серця та сприяти збільшенню тривалості життя.

Дослідники проаналізували 9 досліджень, які вивчали зв’язок між підійманням сходами і серцево-судинними захворюваннями та передчасною смертю. Ці дані включали 480 479 учасників.

Команда виявила, що люди, які піднімалися сходами, мали на 24% менший ризик смерті, тому що мали краще здоров’я.

У тих, хто піднімається по сходах, також було на 39% менше шансів померти від серцево-судинних захворювань.

Згідно з результатами дослідження, у тих, хто регулярно підіймався сходами, спостерігалося значне зниження рівня холестерину та артеріального тиску. Це, у свою чергу, знижувало ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Крім того, у цих людей покращувався загальний стан серцево-судинної системи, що сприяло збільшенню тривалості життя.

Крім поліпшення здоров’я серця, підіймання сходами також сприяло зниженню ваги та покращенню метаболізму учасників дослідження. Це підкреслює важливість фізичної активності у повсякденному житті для підтримки загального здоров’я.

Вчені планують продовжити свої дослідження, щоб визначити довгострокові ефекти цього виду фізичної активності на різні вікові групи.
Категорія: Спортивні поради | Переглядів: 396 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]