phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

17:59
Допоможуть отримувати від життя насолоду та розвинути впевненість у собі такі вісім звичок
Забудете про депресію і вигорання: вісім життєвих звичок, які змусять відчувати себе особистістю.

Є звички, які можуть зруйнувати психічне здоров'я і навіть вас, як особистість.

Покращити свій психологічний стан і життя загалом можна за допомогою кількох дієвих порад від психологів, якими поділився канал "Психологічна підтримка".

Дозвольте собі відчувати емоції

Проговорювати те, що ви відчуваєте, корисно як із близькими вам людьми, так і з психотерапевтом. Заперечення або уникання власних емоцій може погіршити ваш психічний стан аж до розвитку депресії.

Встановіть особисті кордони

Важливо вміти говорити "ні" заради власного благополуччя. Зазвичай люди без цього уміння ризикують перенавантажити себе роботою і швидко "вигоріти". Якщо ви серед тих, хто має звичку реагувати на робочі повідомлення ввечері та у вихідні, не може припинити розв'язувати робочі питання під час відпочинку, вам загрожує погіршення психологічного стану або й навіть фізичного здоров'я. Такі люди, як правило, відчувають тривогу та схильні до депресії.

Фокусуйтеся на особистому зростанні

Не порівнюйте себе з іншими. Порівняння може призвести до низької самооцінки, адже плекає у вас почуття власної неповноцінності. Якщо ви оцінюєте себе через іншу людину, то ризикуєте втратити свою індивідуальність. Від цього потрібно позбавлятися, адже це шлях до страждання.

Навчіться помічати свої сильні сторони

Постійна самокритика може підривати вашу впевненість у собі та спричиняти тривогу. Звертайте увагу на моменти, коли починаєте критикувати себе і зупиніть ці негативні думки. Замість цього подумайте над переліком речей, за які ви собі вдячні.

Припиніть звинувачувати себе в невдачах

Відчуття провини є руйнівним для психіки людини, а надто, якщо вона має водночас ще й низьку самооцінку: тоді докори совісті поглинають її повністю і можуть провокувати депресію. Тому не слід вигадувати собі покарання. Якщо ви дійсно винні в чомусь, ефективніше буде подумати, як виправити ситуацію.

Прогулянки та спорт мають стати рутиною

Неактивний спосіб життя негативно впливає на ваш настрій та здоров'я. Тому навіть незначні фізичні вправи, але щодня, покращать ваш стан. Прогулянки на свіжому повітрі також потрібно зробити щоденним ритуалом: не рахуйте кроки, а просто насолоджуйтеся пейзажами, які бачите навколо.

Влаштовуйте інформаційний детокс

Обмежуйте час, проведений у соцмережах. Пам'ятайте, що перевантаження інформацією може підвищити рівень стресу та викликати тривогу.

Проводьте час із близькими

Без соціальних контактів людина не може відчути повноту життя. Ізоляція веде до почуття самотності, депресії та тривожності. Тому не варто недооцінювати простого спілкування з іншими людьми.

Жінки часто критикують себе за недостатньо пружну шкіру, горбинку на носі, маленькі чи великі груди. Довго не пробачають собі помилки чи неуспішність.

Пропонуємо переглянути поради, які допоможуть відчепитися від себе і прийняти свої особливості.

Дивіться щодня на себе оголену в дзеркалі й відмічайте, що вам подобається замість того, що не влаштовує. Те ж саме зробіть з рисами характеру та навичками. Випишіть у нотатки та перечитуйте щоразу, коли почнете себе критикувати.
Категорія: Корисні поради, як гарно виглядати | Переглядів: 143 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]