phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

22:35
Доводить дітей до депресії таке виховання

 

Якщо батьки намагаються приймати занадто активну участь у житті своїх дітей, останнім загрожують депресії і нервові зриви, а також нездатність стати самостійними в майбутньому.

Дослідники з Університету Флориди прийшли до висновку, що батьки, які стають занадто настирливими і залученими в життя і справи дітей надають їм ведмежу послугу. Справа в тому, що така поведінка мам і тат може викликати такі проблеми, як постійні тривоги і депресії у дітей.
 
Вчені провели дослідження за участю 460 студентів у віці 18-25 років. Учасники розповіли їм, як саме батьки впливали на прийняття рішень і реагували на певні ситуації. Крім того, експерти попросили студентів оцінити свої здібності вирішувати складні завдання і несприятливі ситуації, а також оцінити рівень задоволеності своїм життям, депресії, занепокоєння і стан здоров'я.

Студенти, чиї батьки були демократичними і не обмежували свободу дітей, відрізнялися високою задоволеністю життям, хорошим здоров'ям. Також вони мали високий рівень самоефективності, легко вирішували складні завдання і приймали важливі рішення.
 
А ось учасники, батьки яких контролювали кожен крок, опікали, навіть з хороших спонукань, найчастіше мали низький показник самоефективності, щастя, здоров'я і високі рівні тривожності і депресії.

Категорія: Сімейні поради | Переглядів: 1039 | Додав: adminA | Теги: депресія, діти, виховання | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]