phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:09
Ефективність меду при кашлі підтвердили вчені
Група вчених Оксфордського університету у Великобританії підтвердила ефективність використання меду при простудних захворюваннях. Даний продукт допомагає при кашлі і ураженні верхніх дихальних шляхів краще антибіотиків.

Мед століттями використовується людством як народний засіб при болях в горлі, дратівливому кашлі і звичайній застуді. Нове дослідження показало, що його можна застосовувати при лікуванні названих розладів здоров’я. Фахівці проаналізували наукові роботи з вивчення різних властивостей меду і визначили, що він набагато ефективніший за препарати, що допомагають боротися з наслідками переохолодження організму.

Те ж відноситься до антигістамінних і знеболюючих засобів в ході лікування інфекції верхніх дихальних шляхів. Основними ознаками останньої є застуда і кашель, причому в даному випадку мед допоміг пацієнтам позбутися від хворобливих проявів краще, ніж традиційні лікарські препарати. Дані ласощі на 36% ефективніші за ліки при придушенні нападів кашлю, при цьому тяжкість симптоматики зменшується на 44%. Продукт скорочує в середньому на дві доби час, необхідний для повного відновлення після лікування інфекції верхніх дихальних шляхів.

Британські вчені зробили висновок, що мед необхідно використовувати при лікуванні простудних захворювань. Разом з тим він має побічні ефекти, так як у деяких може з’явитися алергічна реакція.
Категорія: Народні поради | Переглядів: 232 | Додав: radymo | Теги: ефективність, мед, кашель | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]