Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Липень » 19 » Формулу ідеального відпочинку вивів британський вчений

Формулу ідеального відпочинку вивів британський вчений

Інші Туристичні поради на https://radymo.com/


Вчений з університету Сассекса (Велика Британія) Девід Льюіс за результатами проведеного ним дослідження вивів формулу ідеального відпочинку.

Згідно виведеному постулату, відпочинок в ідеалі є триденна відпустка з максимальною релаксацією при мінімумі турбот на короткій відстані, не більше чотирьох годин від будинку, повідомляє газета Daily Mail.

На думку дослідника, ідеальний відпочинок неможливий у відриві від ряду супутніх факторів, серед яких тривалість, вартість поїздки, а також такі складові, як нудьга, релаксація і турботи.

"Дослідження показує, що багато людей проводять настільки напружену відпустку, що повертаються додому більш виснаженими, ніж відпочившими", - цитує вченого РИАН.Турізм.

За словами Льюїса, вивчення проблеми допомагає пояснити зростаючу популярність коротких відпусток у жителів Великобританії, які воліють відпочивати під час довгих вікендів.

"Беручи до уваги надмірне потурання примхам, які допускаються людиною під час відпочинку - від надлишку сонця до переїдання та зловживання напоями, - більш тривала відпустка означає більший потенційний ризик здоров'ю", - відзначає дослідник.
Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Народні поради]
Хризантема - это здоровье и долголетие
[Медичні поради]
Что поможет похудеть? Совет
[Медичні поради]
Порада: Увага - квітковий трипс

Переглядів: 11737 / Дата: 18.07.2012
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...