phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:36
Головні ознаки утворення тромба назвали медики
Медики назвали головні ознаки, що вказують на наявність тромбу. За словами фахівців, цей згусток крові в просвіті кровоносної судини може з’явитися практично у кожної людини, однак хворі часто ігнорують симптоми небезпечного процесу.

На тромб може вказувати набряклість кінцівок, за умови, що вона супроводжується вираженим почервонінням з больовим синдромом при дотику. Цей симптом проявляється на тлі погіршення кровопостачання внаслідок проблем з серцево-судинною системою. Крім цього на утворення кров’яного згустку вказує раптова різь в нозі, яка стрімко наростає. Пацієнти часто плутають цю ознаку з судомою, проте в такому випадку неприємні відчуття проходять через хвилину, а при тромбозі гострий стан зберігається кілька годин.

Про утворення згустку крові в судинах мозку свідчить сильний головний біль, який не зникає після прийому знеболюючих медикаментів. На тромб в легенях вказують ознаки, що нагадують симптоми бронхіту. Людину може мучити кашель. При цьому у неї не виходить вдихнути на повні груди і вона відчуває нестачу кисню.

Медики рекомендують в разі прояву вищевказаних ознак негайно звертатися за лікарською допомогою, інакше все може закінчитися дуже погано, аж до летального результату.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 358 | Додав: radymo | Теги: ознака, утворення, тромби | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]