phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

15:10
Гороскоп на 22 серпня для всіх знаків Зодіаку


ОВЕН

Вам варто спробувати піднятися над суєтою і подивитися на ситуацію очима стороннього спостерігача. При цьому ви зможете побачити те, що раніше було приховано від ваших очей і, як наслідок, скорегувати обрані цілі.

ТІЛЕЦЬ

Вам краще на час відійти від справ і намагатися не приймати важливих рішень, оскільки невдачі можуть надовго позбавити вас впевненості в собі. Тому сьогодні стоїть просто спостерігати за діями інших.

БЛИЗНЮКИ

Не варто сьогодні намагатися міняти старі життєві цілі, навіть якщо нові будуть здаватися дивно цікавими і привабливими. У дійсності у вас може не вистачити ні сил, ні можливостей їх реалізувати.

РАК

Сьогодні для здійснення задуманого вам дано енергія, винахідливість і витримка. Тому беріться за важкі справи, розширюйте свою діяльність або навіть можна спробувати грати на чужому полі, якщо побачите, що це обіцяє вам вигоду.

ЛЕВ

Будьте сьогодні готові до будь-яких несподіванок, оскільки обставини можуть випробувати вас на міцність. І хоча ви стійко впораєтеся з ними, доведеться все ж покрутитися.

ДІВА

Знайдіть можливість на час відійти від справ і з боку поспостерігати за тим, як буде розвиватися ситуація, оскільки сьогодні вкрай висока ймовірність появи негативних впливів, які ви навряд чи помітите, якщо опинитеся в гущі подій.

ТЕРЕЗИ

Використовуйте сьогодні можливість ризикнути заради того, щоб випробувати себе і зрозуміти до яких меж розповсюджується ваша розсудливість, а також чи зумієте ви вчасно зупинитися, навіть якщо будете дуже зацікавлені в успіху затіяної справи.

СКОРПІОН

Сьогоднішній день може піднести вам вкрай сприятливий збіг несподіваних обставин, коли надається шанс не тільки яскраво проявити себе, але і з'ясувати межі своїх можливостей.

СТРІЛЕЦЬ

Намагайтеся сьогодні не обіцяти людям те, що не зможете виконати, оскільки від вас будуть чекати конкретних кроків, і вам навряд чи вдасться відбутися порожніми обіцянками і відмовитися від своїх слів, пославшись на збіг обставин.

КОЗЕРІГ

Чим ближче ви зможете наблизитися до людей, які, як вам здається, володіють владою і авторитетом, тим ясніше стане, що вони самі створили цю ілюзію, тому навряд чи зможуть допомогти вам у здійсненні задуманого. Розраховуйте тільки на свої сили.

ВОДОЛІЙ

До вирішення будь-яких проблем сьогодні варто підходити з позиції раціоналізму і доцільності. Тільки в цьому випадку ви можете вибрати правильні шляхи для досягнення задуманого і не загрузнути у великій кількості маловажних справ.

РИБИ

Спогади про минуле змусять вас по-новому переглянути своє життя, і якщо зумієте зробити правильні висновки, то це допоможе вам зробити його більш легким і щасливим.

Категорія: Гороскопи і поради астрологів | Переглядів: 1932 | Додав: admin | Теги: гороскоп на 22 серпня, гороскоп на сьогодні | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]