phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

14:27
Готуємо на варильній поверхні на 2 конфорки
У сучасному світі, коли темпи життя зростають і час стає все більш обмеженим, вибір правильної кухонної техніки стає важливим завданням. Однією з таких вдалих інвестицій є варильна поверхня з двома конфорками. Це не тільки зручно, але й функціонально. Розгляньмо переваги такого рішення, його можливості й список страв, які можна готувати.

Що дає невеликий розмір

Кухні з маленькою площею вимагають розташування відповідної техніки. Один із популярних та оптимальних варіантів — варильна поверхня на 2 конфорки, яка не потребує багато місця. Попри невеликі габарити, пристрій має свої переваги, серед яких:

 1. 1. Заощадження простору. Один із головних плюсів такого оснащення — компактність.
 2. 2. Економія часу. На двох нагрівальних елементах можна готувати одночасно. Це дає змогу значно скоротити час, необхідний для створення обіду або вечері.
 3. 3. Енергоефективність. Плити споживають менше ресурсів (газу або електрики — залежно від моделі) у порівнянні з їхніми більшими аналогами. Це допомагає зменшити комунальні витрати.
 4. 4. Різноманітність у робочому просторі. Ви можете експериментувати зі смаками й інгредієнтами, не змішуючи їх один з одним.

Оскільки поверхня вбудовується в меблі, це дає можливість на площі, що залишилася, встановити будь-який інший прилад. Це розширить функціональність приготування їжі.

Можливості техніки

За допомогою невеликої плити можна повноцінно виконувати дії, які доступні кожному:

 1. 1. Паралельне готування. Ви можете одночасно варити пасту на одній конфорці та робити соус на іншій. Це ідеально для страв, які вимагають кількох кроків створення.
 2. 2. Обжарювання та варіння. Наприклад, м'ясо та картоплю відповідно.
 3. 3. Сушіння та запікання. Для першого випадку ідеально підходять фрукти або овочі, а водночас паралельно робити іншу улюблену приправу.

Тому вказаний пристрій можна використовувати не лише для дому, але і для професійного приготування їжі. Наприклад, у невеликих закладах громадського харчування.

Що можна готувати

Асортимент обмежується лише фантазією кулінара. Для прикладу:

 1. 1. перші страви;
 2. 2. паста та соус;
 3. 3. рис і каррі;
 4. 4. яєчня та салати;
 5. 5. м'ясо та гарнір.

Звичайно, можна експериментувати, або знайти відповідні рецепти в інтернеті. Варильна поверхня з двома конфорками — це відмінний вибір для кожного. Вона забезпечує економію простору та часу, робить приготування їжі функціональнішим і надає можливість створити безліч різних страв одночасно. Ця техніка допомагає спростити кулінарний процес та зробити його різноманітнішим. За таких умов не важливо, хто стоїть за нею, — новачок чи професіонал. Технологічне обладнання зроблено так, що воно повною мірою виконає всі завдання. Втілюйте свої кулінарні мрії разом із варильною поверхнею на 2 конфорки

Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 844 | Додав: radymo | Теги: Конфорка, Поверхня, варильна | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]