Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2020 » Липень » 22 » Ідеальний час для зарядки назвали експерти

Ідеальний час для зарядки назвали експерти

Інші Поради для спортсменів на https://radymo.com/

ідеальний, час, зарядка, руханка Виявилось, що мало просто робити зранку зарядку, важливо знати і час для активних фізичних навантажень. До сніданку чи після – коли ідеальний період для ранкової руханки?

Британські науковці взялись за ще одну важливу тему, а саме визначення найкращого часу для ранкової зарядки. З’ясувалось, що це впливає на здоров’я людей.

До експерименту долучили 30 добровольців, які мали різний ступінь ожиріння. Всіх розділили на три групи: у першій щодня робили зарядку до сніданку, в другій – після, а третя була контрольною і не надто переймалась фізичною активністю. Дослідження тривало 6 тижнів і показало, що найефективнішою є зарядка, зроблена до трапези.

Ті, хто починав свій день з руханки, менше страждали від інсулінових стрибків, а також значно швидше худнули. Фахівці наголошують, що люди, які спершу роблять зарядку, а тоді снідають, мають можливість знизити ризики розвитку серцевих захворювань та діабету другого типу. Важливо не забувати і про регулярність. Відтак, всього 15-20 хвилин щодня здатні відчутно змінити життя та покращити здоров’я.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Цікаві поради]
Совет: Нас лечат дельфины
[Святкові поради]
Совет: Худеем с мясом птицы
[Святкові поради]
Совет: Шампанское и не только

Переглядів: 148 / Дата: 22.07.2020
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...