phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

12:05
Як допомогти очам при роботі за комп’ютером - офтальмолог пояснив
Офтальмолог розповів, що є ефективні способи захисту очей при роботі за комп’ютером. Необхідно берегти зір і виконувати спеціальну вправу, надаючи самому собі посильну допомогу.

Лікар вищої категорії зазначив, щоденна монотонна робота за монітором ПК або ноутбука приводить в стан спокою м’яз, що відповідає за різкість зору. З цієї причини вона не напружується і поступово розслабляється.

Фактично, м’яз не розвивається і не працює. При цьому слід враховувати зменшення розмаху його руху. Якщо працівник сидить за ПК, і при цьому у нього відстань від очей до монітора не змінюється, то очний м’яз адаптується до такого положення. В даному випадку необхідні тренування зору.

Після роботи за комп’ютером багато людей помічають, що не можуть читати книги через погану різкість в очах. Подібне явище називається акомодацією, мова йде про наслідки тривалої роботи на одній відстані від монітора.

Офтальмолог рекомендує виконувати вправу – напружувати зір, зосереджуючись на віддалених об’єктах: необхідно час від часу відволікатися від роботи і дивитися на високі дерева, хмари, бігборди, автомобілі.

Потрібно міняти фокус від 30 см до нескінченності, подібні тренування активізують очний м’яз і змушує його працювати. Вправу слід робити кілька разів на день.
 
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 294 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]