phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

14:09
Як швидко заснути - допоможе простий прийом з йоги
Якісний сон вкрай важливий. Він допомагає людині відчувати себе добре і змушує тіло і мозок функціонувати належним чином. Однак багато хто відчуває серйозні труднощі із засипанням. Стало відомо, як можна просто впоратися з ними.

Відзначається, що поганий сон може негативно впливати на пам’ять, настрій, емоції і різні біологічні функції, пише Healthline. Виявилося, що прийняття гарячої ванни або душу ввечері може поліпшити деякі параметри сну, такі як його ефективність і якість.

Також рекомендується провітрити кімнату перед тим, як відправитися в ліжко. Найчастіше перешкодою для хорошого сну є задуха.

Крім того, допомогти швидко заснути може метод «4-7-8», розроблений доктором Ендрю Вайлем. Він є простою, але потужною дихальною вправою, що сприяє спокою і розслабленню.

«4-7-8» заснований на техніках управління диханням, вивчених в йозі, і складається з дихального патерну, який розслабляє нервову систему. Його можна практикувати в будь-який час, коли людина відчуває занепокоєння або стрес.

Для цього в першу чергу необхідно помістити кінчик язика за верхні передні зуби, повністю видихнути через рот і видати звук «свист». Після слід закрити рот і вдихати через ніс, подумки вважаючи до чотирьох, потім – затримати дихання і подумки порахувати до семи. Далі потрібно відкрити рот і повністю видихнути з тим же свистом, подумки вважаючи до восьми. Такий цикл потрібно повторити три рази.
Категорія: Спортивні поради | Переглядів: 406 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]