phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:18
Як використовувати терку з максимальною користю: корисні лайфхаки
Кухонна терка — незамінна річ для кожної господині. Однак їх різноманітність вражає, і не кожна, навіть досвідчена куховарка знає, які бувають терки.

Існує кілька лайфхаків, як ефективно використовувати це пристосування і що можна натерти на терці.

Якщо ви коли-небудь задавалися питанням, для чого кожна грань терки, — відповідаємо — для зручності і швидкості подрібнення різних продуктів, в основному це овочі.

Призначення сторін терки, насправді дуже прості: сторона з великими отворами найбільш затребувана і на ній найчастіше натирають всі овочі, також вона підходить для натирання твердого сиру, яєць.

Сторона з дрібними отворами потрібна, якщо ви хочете дрібно натерти овочі, наприклад, для приготування їжі дитині, або натерти інгредієнти для солонених салатів.

Сторона терки з великими горизонтальними отворами допоможе зробити овочі плоскими і хвилястими, а їх розмір буде однаковим.

Є ще сторона з двома горизонтальними отворами. Якщо ви не знали, яка сторона терки для капусти — відповідаємо — саме ця. Вона служить чимось накшталт шинкування.

Для чого на тертці колюча сторона — вона призначена для натирання часнику, лимонної цедри або інгредієнтів для дитячої страви. Багато хто помиляється, думаючи, що в терці це сторона для риби.

Бувають ще терки, у яких є квадратні отвори. Цю сторону зручно використовувати як терку для овочів — з їх допомогою будь-яка господиня може натерти, наприклад, моркву для морквини по-корейськи, кабачки, буряк.

І ще відповімо на питання, навіщо опукла сторона терки – робоча поверхня терки має опуклу форму, щоб мінімізувати площу контакту продукту. Це дозволяє зменшити фізичні зусилля при натиранні.
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 114 | Додав: radymo | Теги: Терка, лайфхак | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]