Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Вересень » 28 » Як визначити самостійно рак молочної залози - онкологи

Як визначити самостійно рак молочної залози - онкологи

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

Італійські онкологи розповіли, як визначити самостійно рак молочної залози. Аналіз полягає у вивченні себе перед дзеркалом. Матеріал відповідного змісту опублікований в зарубіжному джерелі.

За словами фахівців, жінки їх часто запитують, як зрозуміти, чи має місце злоякісне новоутворення. При цьому наголошується, що завжди слід звертатися до фахівця в цій області. Іноді ж представниці прекрасної статі піддають себе непотрібному стресу, виявивши у себе деякі ознаки в області грудей.

У цьому випадку і рекомендований так званий самоаналіз, суть якого полягає в наступному: потрібно встати перед дзеркалом, розглядаючи себе як спереду, так і збоку, випрямивши груди з піднятими руками. Після цього одну руку покласти на голову, іншою кінцівкою, особливо вказівним, середнім і безіменним пальцями, доторкатися до грудей, роблячи різного роду руху, спочатку звичайні обертальні, а потім лінійні, від країв до центру і зверху вниз.

За тією ж методикою досліджується й інші груди. Експерти радять самостійно проводити такого роду маніпуляції від 25 років раз в 30/31 днів незабаром після кожного менструального циклу. При цьому онкологи попереджають, що при наявності вузликів в молочній залозі, доброякісність і злоякісність новоутворення визначити може тільки фахівець.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Цікаві поради]
Внимание ! Магнитные бури в феврале
[Медичні поради]
Совет: Кому нужен психоаналитик
[Поради щодо працевлаштування]
Что делать, если вы потеряли работу. План

Переглядів: 132 / Дата: 23.10.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...