phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

13:09
Як знизити ризик переломів - медики розповіли
Захворювання, при якому знижується щільність кісток, називається остеопорозом. У числі його симптомів відзначаються підвищений ризик переломів, слабкий захват рук, опущені ясна, ламкі нігті. Хвороба може вразити будь-кого, однак, частіше зустрічається у літніх людей і жінок, і ліків від неї немає. При цьому фахівці стверджують, що значно зміцнити скелет здатні всього чотири поживних речовини в щоденному раціоні.

Щоб кальцій засвоювався організмом, необхідно також достатню кількість вітаміну D. Він відомий як сонячний вітамін, і отримати його можна на пляжі, лежачи під сонцем. Взимку нестачу вітаміну D допоможуть заповнити жирна риба, мигдаль, яєчні жовтки.

Вітамін С вважається корисним для підтримки імунітету. Однак він незамінний і для здоров’я кісток, тому що допомагає в синтезі і оптимальній функції стероїдних гормонів надниркових залоз. Вони, як відомо, відіграють велику роль в міцності скелета. Крім того, вітамін C стимулює клітини, що сприяють будівництву кісток, і допомагає в засвоєнні кальцію, як і вітамін D.

Ламкість кісток може вказувати на дефіцит білка в організмі. Білок запобігає втраті кісткової маси, а також корисний для тканин і м’язів. Більш того, дотримання дієти, багатої білками, може допомогти підтримувати нормальну вагу, що, як відомо, знижує ризик перелому.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 489 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]