phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

05:14
Які хвороби можна визначити по очах розповіли фахівці
Нещодавно фахівці розповіли, які хвороби можна визначити всього лише по людських очах. Серед них виявилися цукровий діабет, гіпертонія і туберкульоз.

За словами експертів, очі людини є відображенням здоров’я і одним з методів діагностики деяких захворювань. Так, збільшені вени на сітківці і звужені артерії є ознакою високого кров’яного тиску, що в більшості випадків свідчить про гіпертонію. Згідно з твердженнями медиків, дана недуга може не викликати дискомфорту, в результаті чого довгий час залишатися непоміченою. Вони закликають регулярно перевіряти зір у окуліста, щоб вчасно його помітити.

Наступною хворобою, яку можна виявити по очах, фахівці назвали інсульт. Раніше дослідники з’ясували, що його передвісником можуть бути пошкоджені судини. За результатами наукової роботи, при їх виникненні ризик даної патології головного мозку підвищується від 35 до 137%, в залежності від характеру пошкоджень.

При цукровому діабеті у пацієнта в очах можуть з’явитися дрібні опуклості або точкові крововиливи на сітківці, що медики називають діабетичної ретинопатією. У разі ігнорування даного симптому людина може повністю позбудеться зору.

Також в список захворювань потрапили ревматизм, туберкульоз і герпес. Одним з їх ознак є почервоніння і сухість очей. Що стосується жовтуватого забарвлення білків, вона вважається симптомом хронічних запалень печінки, жовчного міхура і цирозу. При пухлинах головного мозку у пацієнтів спостерігається набряк зорового нерва, який прикріплений до очного яблука. Перевірка у офтальмолога допоможе його виявити.

Крім того, медики відзначили рак шкіри і захворювання шлунково-кишкового тракту. При меланомі у людини може раптово зміниться колір очей або з’явитися в них чорна точка, а при хворобах шлунково–кишкового тракту – з’явитися ячмінь, що свідчить і про зниження імунної системи.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 445 | Додав: radymo | Теги: очі, хвороба | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]