phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

20:05
Якщо ви думаєте, що сюсюкання з дітьми – це несерйозно, то глибоко помиляєтеся, - Супрун

Супрун: Якщо ви думаєте, що сюсюкання з дітьми – це несерйозно, то глибоко помиляєтеся

Перші три роки життя дітей корисно розмовляти з ними повільно, мелодійно і виразно, "дитячою" мовою, заявила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

Супрун: Багато людей, коли зустрічаються з малюком, переходять на лепетання інстинктивно

Сюсюкання з дітьми стимулює розвиток їхнього мозку, повідомила 18 листопада у Facebook в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

"UNICEF Ukraine радить батькам лепетати з дітьми під час спілкування. А якщо ви думаєте, що сюсюкання – це несерйозно, то глибоко помиляєтеся! Лепетання з дітьми – не лише миле або кумедне спілкування, а важлива складова розвитку малюка, особливо в перші три роки життя, коли відбувається інтенсивний розвиток мозку", – написала Супрун.

Вона зазначила, що, згідно з дослідженнями, розмови з дітьми "дитячою" мовою стимулюють розвиток мозку.

"Навіть коли дитина ще не вимовляє слів, цей процес корисний для її майбутніх мовних навичок та загальної здатності вчитися. Коли ми вимовляємо слова повільно, мелодійно, виразно їх повторюємо, активно користуємося мімікою, змінюємо тон розмови на більш "дитячий" – дитина краще занурюється у спілкування, звертає більше уваги на мову та запам'ятовує більше нових слів.

Багато людей, коли зустрічаються з малюком, переходять на лепетання інстинктивно, але не всі вважають це потрібним. Уникають "дитячих балачок" переважно тати, які ще не знають, як це важливо", – додала в.о. глави МОЗ України.

Категорія: Сімейні поради | Переглядів: 590 | Додав: adminA | Теги: сюсюкання з дітьми, Супрун | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]