Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Травень » 14 » Кава - австралійські вчені назвали безпечну кількість чашок в день

Кава - австралійські вчені назвали безпечну кількість чашок в день

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

Австралійські вчені назвали безпечну кількість чашок кави в день

Австралійські дослідники змогли виявити безпечну для здоров’я норму кави. На їхню думку, краще випивати не більше 6 чашок напою, що бадьорить на добу.

Виявленням допустимої за день кількості кави займалися вчені з Університету Південної Австралії. Ними були проаналізовані дані здоров’я майже 350 тисяч осіб віком від 37 до 73 років. Вивчивши їх харчові звички, автори дослідження констатували: більшість людей, що вживали каву, в середньому випивали близько 1,5 чашок кави в день.

За словами вчених, чутливість до кофеїну залежить від активації гена CYP1A2. У деяких людей цей ген перебуває в «сплячому» стані, і в результаті кофеїн ними засвоюється з тяжкістю.

“Люди, які чутливі до кофеїну (наприклад, відчувають після кави прискорене серцебиття) самі обмежують споживання напою, щоб відчувати себе краще. Люди, які п’ють багато кави, ймовірно, несприйнятливі до нього”, – зазначили дослідники.

Втім, навіть якщо людина не наділена високою чутливістю до кофеїну, пити каву до нескінченності без шкоди для здоров’я вона все ж не зможе. Фахівці виявили, що існує межа норми, за якою кава стає загрозою для організму. Такою нормою є 6 чашок напою в день. Розрахунки експертів показують, що після шести чашок кави, випитих за день, ризик виникнення захворювань серця збільшується на 22%.

У свою чергу лікар-дієтолог Олена Соломатіна вважає, що, незважаючи на існування безпечної норми кави, влітку від його вживання краще відмовитися зовсім. Кофеїн в умовах спекотної і задушливої погоди стає лише додатковим навантаженням на судини і серце. Крім того, він має сечогінну дію і сприяє зневодненню, яке підвищує ризик утворення тромбів в судинах, теплового удару та інших неприємних і небезпечних для здоров’я наслідків.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Святкові поради]
Совет: Выявили гены долголетия
[Кулінарні поради]
Советуем: три самых горячих специи для зимы
[Медичні поради]
Зарядка для глаз необходима каждому

Переглядів: 178 / Дата: 23.07.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...