Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Липень » 18 » Каву з додаванням порошку з цвітної капусти представили в Австралії

Каву з додаванням порошку з цвітної капусти представили в Австралії

Інші Кулінарні поради на https://radymo.com/

В Австралії представили каву з додаванням порошку з цвітної капусти

Відвідувачам конференції Hort Connections в Мельбурні (Австралія), запропонували спробувати “брокколі-латте” – кави з додаванням молока і порошку з цвітної капусти. В кожну порцію додається приблизно 7 грамів порошку броколі.

Як розповів генеральний директор Fresh Select Джон Саїд, спочатку створювали каву з брокколі в рамках проекту Державного об’єднання наукових і прикладних досліджень в Австралії (CSIRO).

Незвичайний напій згодом став популярний і отримав широке визнання. «Брокколі-латте – це відмінна історія нового продукту, що розширює уявлення про наші можливості. У нового напою, на мій погляд, чудова кремова текстура, яка нагадує вам про каву, але при цьому залишається продуктом з цвітної капусти, яку ви споживаєте як овоч », – додав Джон Саїд.

Попит на латте в секції Horticulture Innovation був настільки високим, що порошок з цвітної капусти швидко закінчився, і бариста не зміг обслужити всіх клієнтів. На думку директора Fresh Select, така реакція з боку споживачів – відмінний зворотний зв’язок.

Згідно зі звітом CSIRO, представленому на виставці в Мельбурні в минулому 2018 році, 51% дорослих не споживали щоденну норму фруктів, а двоє з трьох їли недостатньо овочів. Улюблені напої з додаванням порошків з овочів покликані вирішити цю проблему, розширивши повсякденний раціон, а також допомогти фермерам знайти застосування нетоварним овочам.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: Депрессия от продуктов
[Цікаві поради]
За свою жизнь женщина тратит на сборы два года
[Сімейні поради]
Советы: Как избавиться от желтого зубного налета?

Переглядів: 134 / Дата: 24.08.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...