phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:11
Контроль холестерину: прості способи
Ризик серцево-судинних захворювань існує не тільки у людей середнього або старшого віку, а й у молоді. Вчені з Медичної школи Університету Меріленда прийшли до висновку, що підвищений рівень холестерину в підлітковому віці або після 20 років призводить до розвитку серцево-судинних захворювань в середньому віці.

Навіть при зниженні рівня холестерину ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ) до 35 років зберігається підвищений ризик серцево-судинних захворювань. Наприклад, з двох осіб з однаковим рівнем холестерину у віці старше 40 років, підвищений ризик інфаркту або інсульту збережеться у того, чий рівень холестерину в підлітковому віці був вище.

Керівник дослідження доктор Майкл Доманскі вважає, що “порушення в роботі артерій в ранньому віці може бути незворотними. Тому для запобігання проблемам у майбутньому лікарі можуть призначати підліткам лікування та рекомендувати зміни способу життя”.

Щоб уникнути підвищення рівня холестерину у підлітків в майбутньому, лікарі рекомендують стежити за масою тіла, виконувати фізичні вправи і дотримуватися дієти з низьким вмістом жирів. Особливо пильно стежити за станом здоров’я рекомендується тим молодим людям, у яких є випадки ранніх серцевих захворювань в сімейному анамнезі.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 66 | Додав: radymo | Теги: контроль, холестерин | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]