phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

18:47
Користь для здоров’я - кому і коли потрібно їсти перепелині яйця
Унікальність перепелиних яєць полягає в тому, що в них не може міститися такий небезпечний паразит, як сальмонелла, а крім того, там зосереджена величезна кількість корисних речовин, амінокислот та вітамінів.

Вся справа в тому, що під-шкаралупна оболонка перепелиного яйця настільки міцна, а сама шкаралупа позбавлена великих дихальних отворів, що ніякі бактерії та мікроорганізми просто не можуть проникнути всередину яйця.

У той же час температура тіла перепілок значно вища за середню температуру тіла інших птахів і тварин, і навіть якщо мікроорганізм потрапляє в її організм, він відразу гине від теплового впливу.

Користь перепелиних яєць

За вмістом калію та фосфору перепелині яйця в п’ять разів перевищують курячі. Адже саме ці речовини покращують мозкову активність та сприяють розвитку інтелекту.

Перепелині яйця містять велику кількість вітамінів А, В і D. Зокрема, останній міститься тільки в деяких продуктах або виробляється самим організмом за впливу активного сонячного світла.

У перепелиних яйцях міститься багато білків. Наприклад, білок овомукоїд, який успішно бореться з алергією різного типу. Саме цей білок лежить в основі нових медичних антигістамінних препаратів.

У перепелиних яйцях немає холестерину.

За допомогою цих яєць можна вивести з організму радіонукліди, солі важких металів, зняти наслідки радіаційного опромінення. Тому людям, які проживають в екологічно неблагополучних районах із підвищеним фоном радіації, потрібно обов’язково включати перепелині яйця до свого щоденного раціону.

Такі яйця можна довго зберігати. За кімнатної температури вони зберігають свіжість і всі корисні властивості протягом місяця, а в холодильнику – протягом двох.

Перепелині яйця є чудовим джерелом амінокислот. Зокрема, гліцину, гістидину, тиразину, треоніну та лізоциму. Останній запобігає розвитку патогенної мікрофлори кишечника.

Перепелині яйця широко використовуються у косметології. Речовини у складі чудово зволожують, омолоджують і живлять шкіру, запобігають появі дрібних мімічних зморшок.

Дієтологи рекомендують вживати перепелині яйця тим, хто страждає на захворювання ШКТ. Це і ерозія, і виразка шлунка, і панкреатит.

За допомогою перепелиних яєць можна повністю відновити імунну систему організму, заспокоїти нервову систему, налагодити роботу опорно-рухової та серцево-судинної систем, захистити себе від онкологічних захворювань та підвищити репродуктивну функцію.

Перепелині яйця дітям

З ними з малюка виростає розумна, талановита, здорова та красива людина – про це твердять вчені з усіх розвинених країн. Тому там батьки намагаються щодня давати своїм дітям по 1-2 яйця.

Перепелині яйця надають найсприятливіший вплив на розвиток головного мозку дитини, покращують її комунікативні навички, розвивають мову, покращують пам’ять.

Під час сезонних епідемій ГРВІ та застуди для зміцнення імунітету слід давати дитині пару «золотих яєць».
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 527 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]