Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Жовтень » 7 » Корпоративний відпочинок: одні обирають Україну, а інші за кордон

Корпоративний відпочинок: одні обирають Україну, а інші за кордон

Інші Туристичні поради на https://radymo.com/

Останнім часом багато українських керівників роблять ставку на активний корпоративний відпочинок. Крім того такі компанії можна розділити на дві умовні групи — одні за допомогою сайту splav.lviv.ua організовують для свого офісу активний корпоративний відпочинок в Україні, а інші — їдуть за кордон, наприклад в Антананаріву.

Антананаріву - столиця Червоного острова, так іноді називають острів Мадагаскар, а в старовину його називали острів лемурів. Можливо ця назва була дано йому через лемурів, що мешкають там? Їх на острові, дійсно, безліч і більша частина існуючих видів мешкають тільки на Мадагаскарі. Провести відпустку в Антананаріву, як і весь відпочинок на Мадагаскарі в січні - це велика спокуса для тих, кого в січні зустрічають вдома морози. Є у столиці й інша назва - Тананаріве - але ця назва з минулого, часів французької колонізації. Хоча місцеві жителі і тепер називають місто коротко і ласкаво — Тана.

Мадагаскар - величезний острів в Індійському океані, що займає четверте місце за площею. Він розташований поблизу від східного узбережжя Африки. Населення, переважно, як не дивно, це вихідці з південно-східної Азії, а не Африки. І національна мова - Малагасійська. Республіка Мадагаскар займає весь острів.

Тана розташований на пагорбах, будиночки як ластівчині гнізда - близько один від одного, з червоними черепичними дахами. Дуже мальовничо! Розташоване місто в центральній частині острова, висота над рівнем моря становить 1276 метрів. Температура повітря протягом всього року тримається практично однаковою: у денний час +21 - +26 ° C, а вночі в межах +15 - +17 ° C, причому самий холодний період випадає на червень — серпень.
Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Народні поради]
Советуем : Сами удаляем зубные камни
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Как угодить мужчине
[Медичні поради]
Советы: Красивые зубы - имплантаты

Переглядів: 11455 / Дата: 07.10.2012
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...