phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:49
Кращі продукти для жінок назвали дієтологи
Багато жінок часто страждають від перепадів настрою і нестачі енергії. Вирішити ці проблеми допоможе правильне харчування. Вживання деяких продуктів дозволить не тільки зберегти гарний настрій, але і запобігти ризику хвороб серця і ракових захворювань.

Одним з найбільш цілющих овочів для жінок назвали буряк. Він прискорює метаболізм і підвищує рівень серотоніну – гормону радості. Крім того, буряк має потужні протизапальні властивості.

Жирна риба з багатим вмістом омега-3 робить благотворний вплив на роботу серця. Крім того, її вживання знижує ризик розвитку артриту і покращує когнітивні здібності.

Корисний для роботи серця і темний шоколад. За результатами одного з досліджень, у жінок, що з’їдають одну-дві його порції в тиждень, ризик серцевої недостатності істотно нижче, ніж у тих, хто його не їв. Вміст какао в шоколаді має становити не менше 74%.

Онкологічні захворювання, в тому числі рак грудей, – одна з основних причин смертності жінок у світі. Знизити ризик його розвитку допоможе вживання цільнозернового хліба. Він дозволяє зменшити високий рівень естрогенів, що сприяють розвитку раку грудей.

Допомагає боротися з раковими клітинами і арахіс. Це відбувається завдяки високому вмісту холіну. Одне з досліджень підтверджує, що жінки, які вживали в їжу продукти, багаті цією речовиною, були менше схильні до онкологічних захворювань, в тому числі і раку грудей.

Для підвищення настрою жінкам необхідно пити чай ройбуш. Цей напій здатний знизити рівень стресу завдяки вмісту флавоноїду аспалтину. Крім того, ройбуш допомагає скоротити жир на животі.
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 371 | Додав: radymo | Теги: продукт, буряк, користь, жінка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]