phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:22
Кращий напій для прискорення метаболізму названо
зелений чай За словами дієтолога Лорен Харріс-Пінкус, напоєм номером один для прискорення метаболізму є зелений чай. Експерт пояснила, що його антиоксиданти допомагають організму спалювати калорії. Багато переваг цього чаю пов’язані з катехинами, при цьому одним з найпотужніших є EGCG або галлат епігаллокатехін, повідомляє https://m2.sm.ua/.

Відповідно до звіту, опублікованого в The Journal of Research in Medical Sciences, EGCG має здатність посилювати термогенез в організмі і збільшувати окислення жирів.

Крім того, японські вчені довели, що зелений чай знижує артеріальний тиск, рівень холестерину і жирових відкладень. Інше дослідження, проведене китайськими вченими, показало, що споживання всього однієї чашки зеленого чаю в день пов’язане з профілактикою гіпертонії.

Дослідження A Green Tea Extract High in Catechins Reduces Body Fat and Cardiovascular Risks in Humans стверджує, що екстракт зеленого чаю також може допомогти в боротьбі з жировими відкладеннями, особливо в області живота. Вчені припускають зв’язок механізму, за допомогою якого катехіни чаю допомагають боротися із зайвою вагою, зі збільшенням витрати енергії.
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 45 | Додав: radymo | Теги: Напій, метаболізм, чай, зелений, прискорення | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]