phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

10:37
Лікар пояснює, чому не треба спати вдень - денний сон не корисний
Денний сон може посприяти проблемі зі сном вночі, і в цілому корисний тільки за умови, що він дуже короткий, говорить дослідник сну Ханс-Гюнтер Весс (Німеччина).

Багатьом людям подобається побалувати себе денним сном, особливо у вихідні дні, і тим більше на пенсії. Сомнолог Ханс-Гюнтер Весс не радить цього робити: в інтерв’ю він пояснив, чому денний сон не корисний для більшості людей. Експерт заявив, що

Cон вдень тривалістю більше 30 хвилин марний для дорослих.

Сон не повинен бути занадто довгим, стверджує фахівець. Якщо людина спить більше півгодини, вона зісковзує в фазу, відому як швидкий сон, і при пробудженні виявляється дуже млявою, загальмованою. Проходить досить багато часу, перш ніж її організм знову входить у форму.

Крім того, спати вдень не потрібно понад 30 хвилин, щоб не шкодити нічному сну. Полуденний сон знімає напругу, через що ввечері важче заснути, пояснює сомнолог.

Ханс-Гюнтер Весс підкреслив, що спати вдень без негативних наслідків для подальшої роботи і засипання ввечері можуть діти і ті, хто не має ніяких проблем зі сном.

“Дорослим людям вдень краще не спати. Якщо і дозволяти собі дрімати, то не довше 20 хвилин і не після 15 годин”, – така думка фахівця.

У свою чергу, людям, що страждають безсонням, особливо важливо не спати в денний час.
Категорія: Корисні поради, як гарно виглядати | Переглядів: 516 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]