phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

12:32
Лікарі назвали найнебезпечніші види риби - містять величезну кількість ртуті
Ртуть потрапляє у воду в результаті викидів промислових стоків і при спалюванні різних видів палива, таких як вугілля, деревина та нафта.

Під впливом бактерій водного середовища ця рідина перетворюється на метилртуть – її токсичну форму, що становить небезпеку для живих організмів.

Метилртуть накопичується в тканинах риб через зябровий апарат та систему травлення. Ця форма ртуті зв’язується з білковими сполуками та зберігається в м’ясі риби, стійкої до кулінарної обробки.

Вплив ртуті на організм

Метилртуть легко проникає через гематоенцефалічний та плацентарний бар’єри, що призводить до наступних проявів:

Вплив на нервову систему. Метилртуть токсичний для головного та спинного мозку, викликаючи ушкодження нервів.

Вплив на організм, що розвивається. Рівень метилртуті надає негативний вплив на мозок і нервову систему, що формується, зачіпаючи когнітивні функції, пам’ять, увагу, мовлення і дрібну моторику.

Ртуть виводиться з організму природним шляхом, проте цей процес потребує кількох місяців. Регулярне вживання риби з високим вмістом метилртуті може призвести до накопичення цього токсину в організмі та, відповідно, отруєння.

Рівень ртуті у різних видах риби

Всі види риби та молюсків містять сліди метилртуті, але найвищий рівень відзначається у великих риб, таких як акули, марліни, блакитний тунець, королівська скумбрія та мечонос.

Риби з низьким вмістом метилртуті включають лосося, мінтай, сома та тріску.

Споживання риби та запобіжні заходи

Риба багата на корисні елементи, такі як білок, вітаміни, мінерали та жирні кислоти омега-3. Рекомендується включати до раціону щонайменше дві порції риби на тиждень, включаючи одну порцію (140 г) жирних сортів з високим вмістом омега-3, таких, як лосось, оселедець, скумбрія та щука.

Для вагітних жінок і маленьких дітей вживання риби з низьким рівнем токсинів вважається корисним і не становить небезпеки для здоров’я. FDA рекомендує обмежувати вживання риби з високим вмістом ртуті до двох порцій на тиждень для зазначених груп населення.
 
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 77 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]