phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

12:49
Максимальний час, який підліткам варто проводити перед екранами, вчені назвали
Згідно з дослідженням, проведеним Квінслендським університетом, незалежно від того, з яким екраном взаємодіє підліток (смартфон, телевізор або комп’ютер), серйозні наслідки для фізичного та психічного здоров’я наступають після двох годин використання.

Дослідник Школи охорони здоров’я та реабілітації університету Квінсленду Асад Хан зазначає, що це дослідження є першим доказом того, що як пасивне, так і активне проведення часу перед екранами негативно впливає на психічний добробут підлітків. У дослідженні взяли участь понад 400 тис. чоловік.

“Підліткам не варто взаємодіяти з екранами більше двох годин на день, незалежно від того, про який екран йдеться”, – зазначає Хан.

Вчені виявили, що підлітки, які перевищували цей ліміт, частіше повідомляли про психосоматичні симптоми, фізичні та психологічні проблеми. Психологічні скарги підлітків включали пригніченість, дратівливість, нервозність і проблеми зі сном, а соматичні головні болі, біль у животі, в спині і запаморочення.

Ключові результати дослідження показали, що хлопчики-підлітки, які дивилися телевізор більше чотирьох годин на день, порівняно з тими, хто дивився його менше двох годин на день, на 67% частіше повідомляли про серйозні психосоматичні скарги, тоді як дівчатка піддавалися трохи вищому ризику – 71%.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 60 | Додав: adminA | Теги: вчені, підлітки, максимальний час, перед екранами | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]