phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:12
Малюки в утробі матері: від чого посміхаються
малюк утроба мати Ще в утробі дитина може відчувати смак їжі, яку куштує мама.

Вчені з'ясували, що коли діти в утробі матері за допомогою контакту з амніотичною рідиною дізнаються, що їхня мама ласує морквою, вони реагують позитивно і навіть усміхаються. А ось зелені овочі можуть викликати у них негативні емоції та плач. Ці висновки зробили за допомогою проведення 4D-УЗД серед 100 вагітних на терміні з 32-го по 36-й тиждень. УЗД проводили через 20 хвилин після прийому таблеток, наповнених морквяним або капустяним порошком.

Ультразвук демонстрував, що морквяні таблетки викликали позитивні емоції у плода і він посміхався. А ось капустяні таблетки призводили до появи негативних емоцій. У контрольній групі УЗД проводили жінкам, які нічого не приймали, і у них малюки в утробі не виявляли свої емоції.

Виявилося, що достатньо невеликої кількості ароматизаторів, щоб викликати відповідну реакцію у малюка в утробі. Це перше у світі дослідження, яке показує реакцію ще не народжених дітей на смак та запах їжі. Реакція відбувається за рахунок того, що діти здатні вдихати та ковтати амніотичну рідину.
Категорія: Поради батькам | Переглядів: 108 | Додав: radymo | Теги: утроба, посмішка, мати, Малюк | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]