phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

20:06
Ментально сильні жінки - чого вони ніколи не роблять
Чоловіки і жінки нарощують психологічну силу схожими способами. Стать тут не має значення. Але це важливо тоді, коли мова заходить про звички, які не дають рости і розвиватися в особистісному плані.

Культурні особливості, тиск суспільства і відмінності у вихованні дівчаток і хлопчиків — ось кілька факторів, через які жінки більш схильні до подібних звичок. Визнати існування проблеми — означає зробити перший крок на шляху до її вирішення. Знаючи про ці звички, ви зможете зрозуміти, чи є вони у вас. Отже, зможете від них позбутися і продовжити жити так, щоб повністю розкрити закладений у вас потенціал. Ось речі, які не роблять ментально сильні жінки:

Вони ні з ким себе не порівнюють

Порівнюючи себе з іншими за такими категоріями, як щастя, зовнішність і фінансове становище, ви позбавляєте себе психологічної сили. Єдиний, з ким варто порівнювати себе, — це людина, якою ви були в минулому.

Вони не прагнуть досконалості

Сказати «перфекціоніст» — це все одно, що причепити на себе значок відмінника, який у всьому досконалий. Прагнення до досконалості часто гальмує наш розвиток та особистісний ріст. Вимагайте від себе більшого, але не бійтеся робити помилки. Усвідомте: помилки є частиною процесу пізнання.

Вони не вважають вразливість проявом слабкості

Тільки по-справжньому сильна людина здатна ризикнути і поставити себе «під удар». Уразливість може проявлятися в тому, що ви не боїтеся першою сказати: «Я тебе люблю». Вона може проявлятися в тому, що ви не боїтеся поставити незручне запитання. Більше того, здатність проявляти вразливість — основа для створення здорових, щасливих стосунків.

Вони не дозволяють невпевненості перешкоджати у досягненні їх цілей

Сумніватися в собі — абсолютно нормально. Вам зовсім не обов’язково дозволяти сумнівам зупиняти вас на шляху до досягнення цілей. У вас можуть бути думки про те, що ви недостатньо компетентні у своїй справі. Але не вірте всьому, що приходить вам в голову.

Вони не накручують себе

Було доведено, що звичка забагато думати і аналізувати все може стати причиною виникнення депресії. А проблеми з психологічним здоров’ям не дадуть вам рухатися в потрібному напрямку. Вирішуйте проблеми, але не дозволяйте собі занадто накручувати себе.

Вони не тікають від труднощів

Завжди будьте готові поглянути в очі страхам і зробити крок вперед. Киньте виклик самій собі. Вирішіть, що ви кожен день повинні ставати трішки сильнішою. Так ви знайдете упевненість в тому, що вам під силу впоратися з будь-якими труднощами.

Вони не бояться порушувати правила

Ви зіткнулися з гендерними стереотипами? У вас недостатньо досвіду і знань для виконання бажаної роботи? В чому б не полягала ваша проблема, не дозволяйте шаблонам і стереотипам заважати вам рости і розвиватися в особистісному плані.

Вони не принижують оточуючих, щоб самоствердитися

Принижуючи інших людей, ви не довго затримаєтеся на «вершині гори». Ви будете там рівно до тих пір, поки вас не зіштовхнуть. А ось надихаючи оточуючих до успіху і позитиву, ви самі купуєте куди більше шансів досягти успіху.

Вони нікому не дозволяють диктувати правила гри

Жорстка критика або відмова не повинні зупиняти вас. Вам не потрібно, щоб хтось у вас вірив. Головне — що ви самі вірите в себе.

Якщо щось йде не так, вони не жаліють себе

Визнайте, що вчинили не зовсім правильно, але не звинувачуйте себе за це. Скажіть собі, що зробили неправильний вибір. Не переконуйте в тому, що ви погана людина. Визнавши помилки, ви зможете на них вчитися.

Вони не мовчать про те, про що треба говорити

Ви вирішили не казати шефу про інцидент, що стався на роботі? Ви не розповідаєте про те, що хтось із ваших колег перевищив свої повноваження? Це ваш вибір, і він зовсім не говорить про те, що ви слабка людина. Ви самі вирішуєте, як вчинити краще. Все ж звичка мовчати про те, про що слід було б сказати, позбавляє вас психологічної сили.

«…зауважити і визнати подібного роду погані звички — означає зробити перший крок на шляху до змін. Змін на краще, які дозволять розкрити весь закладений у вас потенціал».

Вони не бачать нічого поганого у прагненні кардинально змінити своє життя

Вам 30 років, і ви вирішили почати будувати кар’єру з нуля у зовсім іншій області? Вам 60, і ви вирішили кардинально змінити життя? В цьому немає нічого ненормального. Головне в житті — рости і слідувати за своїми мріями.

Вони пишаються своїм успіхом і досягненнями

Ви боїтеся здатися зарозумілою, якщо будете щиро пишатися своїми досягненнями? Не бійтеся цього. Говоріть «дякую» у відповідь на похвалу чи комплімент. Розповідайте про свої успіхи оточуючим.

Нарощувати психологічну силу — дуже важливо. Ми всі здатні це зробити. Позбавтеся від звичок, які не дають вам йти вперед. Тільки так ви зможете повністю розкрити закладений у вас потенціал.
Категорія: Цікаві тести | Переглядів: 509 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]