phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

11:57
Між командними видами спорту і депресією у хлопчиків вчені виявили зв’язок
Депресія у дорослих вже давно асоціюється зі зменшенням розмірів гіпокампу — області мозку, яка відіграє важливу роль в пам’яті і реагуванні на стрес.

Нові дослідження з Вашингтонського університету зв’язали участь в командних видах спорту з великими розмірами гіпокампу у дітей і меншою депресією у хлопчиків у віці від 9 до 11 років.

«Наші результати важливі, тому що вони допомагають виявити зв’язок між командними видами спорту, об’ємом конкретного відділу мозку і депресивними симптомами у дітей у віці дев’яти років», — заявили автори дослідження.

Дослідження засноване на виборці з 4191 дитини віком 9-11 років. Батьки представили інформацію про участь своєї дитини в спортивних та інших заходах і про їх депресивні симптоми. При скануванні мозку дітей були отримані дані про розміри їх гіпокампу.

Результати показали, що існує зв’язок між залученістю в командні види спорту і обсягом гіпокампу у дівчаток, але на відміну від хлопчиків, у дівчаток немає додаткового зв’язку з депресією. Це може означати, що різні фактори сприяють депресії у дівчаток або що більш тісна асоціація з участю в командних спортивних іграх може виникнути в більш пізній період розвитку у дівчаток.

Ці цікаві результати дають важливі підказки про те, як спорт допомагає коригувати настрій у дітей і показує важливу роль, яку відіграє стать в досягненні результату, — резюмували вчені.
Категорія: Спортивні поради | Переглядів: 383 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]