phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

21:16
Можуть допомогти в лікуванні депресії йога, ходьба та біг – результати дослідження
Група науковців провела дослідження, результати якого свідчать про позитивний вплив фізичних вправ, таких як йога, ходьба та біг, на психічний стан людей з депресією. Це дослідження відкриває нові перспективи у боротьбі з цим розповсюдженим психічним розладом, пропонуючи додаткові методи лікування.

Дослідники також виявили, що більш інтенсивні фізичні вправи мали більший вплив на настрій незалежно від тривалості тренування. Однак вправи меншої інтенсивності все одно призвели до покращення настрою.

В експерименті взяли участь учасники, які страждали від депресії. Вони були поділені на три групи, кожна з яких протягом трьох місяців займалася однією з вказаних фізичних активностей. Перша група практикувала йогу, друга займалася регулярною ходьбою, а третя – бігом. Усі учасники щоденно витрачали на вправи по 30 хвилин.

Результати дослідження показали значне покращення психічного стану у всіх трьох груп. Найбільш виражені зміни спостерігалися у групі, яка займалася йогою, де рівень симптомів депресії зменшився на 40%. Учасники груп, які займалися ходьбою та бігом, також показали позитивні результати з покращенням на 35% та 30% відповідно.

Це дослідження дає нові знання для розуміння механізмів, які можуть допомогти у боротьбі з депресією.
Категорія: Спортивні поради | Переглядів: 484 | Додав: radymo | Теги: Йога, депресія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]