phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

17:17
Можуть вказувати на хвороби такі зміни кольору сечі
Здорова сеча має жовтий відтінок як у шампанського, але якщо її колір постійно змінюється, це може бути ознакою прихованої в організмі патології, попереджають лікарі.

В середньому доросла людина виділяє з уриною приблизно два літри рідини в день. Велика частина сечі (95 відсотків) складається з води, решта – це кислоти або солі, які фільтруються нирками і виводяться з організму. Їх концентрація і пропорції впливають на зміни кольору сечі, що може вказувати на стан здоров’я і наявні хвороби. На що слід звертати пильну увагу.

Прозорий. За словами експертів, краще все ж, коли сеча має відтінок шампанського, тому що, якщо сеча схожа на воду, це може говорити про надмірну кількість рідини в тілі.

Темно-жовта. Такий колір вранці-це норма. В інший час дня насичений жовтий колір може вказувати на зневоднення, захворювання печінки або жовчного міхура.

Зелений. Зеленувата сеча зустрічається рідко, але іноді її роблять такою бактеріальні інфекції.

Колір апельсина. Якщо ви не приймаєте добавки, вітамін С потрібно поговорити з лікарем. Такий відтінок може вказувати на проблеми з підшлунковою залозою аж до її раку.

Коричневий. Поява такого кольору-поганий знак. Можливий свищ або, в гіршому випадку, пухлина.

Рожево-червона. Причиною даної зміни кольору можуть бути камені в нирках.

Молочна. Така сеча – один їз ознак інфекції сечовивідних шляхів. Також причиною може бути грибкова інфекція або бактерії.
 
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 374 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]