phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

12:22
На думку лікарів - три дуже шкідливі ранкові звички
Лікарі констатують, що ранкові звички закладають основу іншої частини дня, – серед них є шкідливі, яким багато людей вперто слідують. На думку фахівців, існує мінімум три звички, що роблять спосіб життя людини нездоровим.

Перевіряти телефон. Швидше за все, ви теж спите поруч з телефоном. Лікарі відзначають, що перевірка телефону насамперед після пробудження – дуже шкідлива ранкова звичка. Вона веде до того, що з самого початку дня людина відчуває більше стресу, напруги, хвилювання. На думку медиків, телефон повинен знаходитися вночі в іншій кімнаті, щоб не було можливості схопитися за нього вранці.

“Не перевіряйте електронні листи та текстові повідомлення, поки не закінчите зі сніданком або іншими ранковими заняттями з самообслуговування”, – така рекомендація фахівців.

Пити каву першим ділом. Вживати її відразу після сну – ще одна дуже шкідлива ранкова звичка. Людський організм виробляє кортизол (гормон стресу) в період з 8 до 9 годин. Прийом кофеїну в ранкові години може зробити його зміст занадто високим, посиливши негативні ефекти. Надлишок стресового гормону провокує розвиток запалення, яке пошкоджує клітини та веде до розвитку різних захворювань, включаючи серцево-судинні, ожиріння.

“Наука прийшла до висновку, що найкращий час для пиття кави – з 10 ранку до полудня і між 2 і 5 годинами дня. Кращою і здоровою ранковою звичкою буде починати день зі склянки теплої води, вона прискорить обмін речовин, зміцнить організм», – поділилися думкою лікарі.

Не розтягуватися вранці. М’язи і суглоби вночі сплять разом з нами. Вони можуть напружуватися відразу, коли, прокинувшись, ми відразу змушуємо їх активно працювати.

“Ігнорувати розтяжку шкідливо. Користь для здоров’я від розтягування численна – це поліпшення постави, посилення кровотоку, зменшення болю і т.д. звичка розтягуватися, вставши вранці з ліжка, дуже корисна для поліпшення самопочуття”.
Категорія: Корисні поради, як гарно виглядати | Переглядів: 342 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]