phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:51
Найбільш безпечний і корисний для здоров’я вид спорту назвали вчені з Гарварду
Той, хто вважає, що інтенсивні тренування з обтяженнями в тренажерному залі – найкращий і найздоровіший спосіб досягти певного тіла, ще не знайомий з результатами дослідження професора медицини Ай-Мін Лі з Гарвардської медичної школи. Тому що є одне тренування, яке робить тіло краще, ніж будь-яке інше.

До цих пір широко поширена думка, що біг – найефективніший спосіб схуднути, залишатися у формі і поліпшити свій стан. Але, перш за все, частий біг на довгі дистанції може викликати надмірне навантаження на суглоби і перевантажити травну систему, як стверджує професор Гарвардського університету Ай-Мін Лі в своєму дослідженні "Приступаючи до вправ".

Дослідження показало, що інше тренування набагато краще підходить для досягнення тривалого ефекту в плані схуднення, нарощування м’язової маси, захисту серця, мозку та зміцнення кісток.

“Плавання можна назвати ідеальним тренуванням”, – пишуть автори інформаційного бюлетеня Harvard Healthbeat, в якому резюмуються найбільш важливі витяги з дослідження.

За словами вчених, плавання не тільки вимагає практично всіх м’язів тіла і розщеплює відносно велику кількість калорій, але також сприяє здоров’ю серця і захищає мозок від вікових пошкоджень на ранній стадії. Воно підходить як для силових тренувань, так і для тренувань на витривалість.

До того ж плавання – найкраща вправа, щоб не напружувати суглоби.

"Плавання корисно для тих, хто страждає ожирінням та артритом-це знижує навантаження на кістки та суглоби", – сказав Лі в інформаційному бюлетені.
Категорія: Поради для спортсменів | Переглядів: 472 | Додав: radymo | Теги: плавання, здоров’я, користь, Спорт | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]