Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Серпень » 13 » Науковці: Чому гриби корисні

Науковці: Чому гриби корисні

Інші Кулінарні поради на https://radymo.com/

Гриби – один із звичних елементів раціону людей по всьому світу. З кінця 1970-х виробництво цього продукту у світі збільшилося в 30 разів.

За підрахунками 2017 року, в середньому ми споживаємо майже 5 кілограмів грибів на рік.

Однією з причин цього вважають переконання, що вони дуже корисні для здоров'я. Наприклад, у Королівському ботанічному саду кажуть: гриби та цвіль використовуються у медицині вже понад 6 тисяч років.

Марк Мояд, директор з профілактичної та альтернативної медицини Мічиганського університету, розповів про те, чому гриби варто їсти та чим вони можуть бути корисні нашому організму.

Гриби мають мало калорій, але багато поживних речовин.

У них  є калій, селен, вітамін В12. Гриби – одне з небагатьох природних і веганських джерел вітаміну D, і вони містять тип розчинної клітковини, що називається бета-глюкан, який, вважається, приносить користь для серця.

Гриби містять глутатіон, антиоксидантну молекулу, що є практично в кожній клітині нашого тіла.

Завдяки цьому цей продукт може мати детоксикаційні властивості та посилювати захисні властивості організму, говорить Джон Річі, дослідник грибів і професор наук про охорону здоров'я Пеннського державного університету.

Ще один потужний антиоксидант, який містять гриби, – ерготіонеїн. За словами Річі, цієї речовини суттєво менше в інших продуктах.

Вчені вважають, що ерготіонеїн може заблокувати ушкодження клітин, що сприяє розвитку раку та нейродегенеративних захворювань, таких як хвороба Альцгеймера. Існують також дослідження, які пов'язують споживання ерготіонеїну з більш довгим, здоровим життям.

Існують вітаміни та біологічні добавки, які здатні поповнити брак цих речовин у організмі людини. Але їх дія не досить вивчена для того, аби казати про потенційну користь.

То скільки їсти грибів, аби бути здоровим?

Роберт Білман, почесний професор харчової науки в штаті Пенсильванія, каже, досить буде вживати 100 грамів грибів на  день. Готувати їх можна і навіть потрібно так, як вам буде смачно: від термічної обробки властивості грибів не зникають.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради молодим мамам]
Совет: Пеленать - не пеленать
[Медичні поради]
Совет: Младенцам лучше делать прививки днем, а не утром
[Медичні поради]
Совет: Пересадка лица возможна

Переглядів: 129 / Дата: 23.08.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...