phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:20
Навчитися новій професії Ветерани можуть безкоштовно
Соціальний захист та послуги важливі для ветеранів, коли вони повертаються до цивільного життя.

Ветерани, ветеранки та члени їхніх родин, які шукають роботу, можуть скористатися можливістю пройти безплатне навчання на нову спеціальність — соціальний працівник. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики України.

Для отримання цієї нової професії в Державній службі центрів зайнятості доступні спеціальні безоплатні курси.

Заступник міністра соціальної політики Уляна Токарєва підкреслила, що соціальна сфера надає можливість ветеранам і членам їхніх сімей знаходити роботу, де вони можуть надавати підтримку тим, хто цього потребує.

Вона зазначила, що соціальний працівник не лише забезпечує допомогу з програмами Служби зайнятості та іншими послугами, але також має важливий емоційний аспект — співчуття і розуміння.

Токарєва також відзначила, що соціальний захист та послуги важливі для ветеранів, коли вони повертаються до цивільного життя, особливо в контексті розвитку бізнесу чи працевлаштування.

"Коли ветеран чи ветеранка повертаються у цивільне життя, вони зіштовхуються з реальністю і мають зрозуміти, як їм рухатися далі. Якраз соціальні послуги стануть у пригоді", — наголосила Токарєва.
Категорія: Поради щодо працевлаштування | Переглядів: 363 | Додав: radymo | Теги: професія, життя, соціальне, Ветеран | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]