Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Жовтень » 16 » Названо ключові звички, важливі для здоров'я серця

Названо ключові звички, важливі для здоров'я серця

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

Італійський кардіолог Джуліо Стефаніні представив увазі ключові звички, сприятливим чином позначаються на здоров’ї серця. Однією з них є отримання достатньої кількості сну.

"Правильний спосіб життя є важливою стратегією з точки зору первинної профілактики для тих, у кого немає ніяких захворювань серця, але і хто повинен працювати над тим, щоб знизити ризик проблем при наявних хворобах", – зазначає Джуліо Стефанини.

Зокрема, дослідження довели безперечну важливість сніданку для зниження ризику серцево-судинних подій, а також для зменшення ймовірності розвитку артериосклеротических бляшок на рівні сонних і коронарних артерій, які вважаються так званими доклінічними ознаками небезпеки. Середземноморська дієта в свою чергу є найбільш підходящою в цьому відношенні. Наявність в раціоні оливкової олії і волоських горіхів значно знижує ризик смерті з серцево-судинних недуг. Молоко і йогурт також названі Джуліо Стефаніні продуктами профілактики від проблем з життєво важливим органом.

Сон є фундаментальним компонентом життя, і його недолік підвищує рівень стресу. Експериментально доведено, що тривалість нічного відпочинку менше шести годин пов’язана з підвищеним ризиком серцево-судинних недуг, а також з низькою якістю самого сну. Професор Стефаніні також згадав ознаки, які не можна недооцінювати, оскільки вони можуть вказувати на деякі проблеми з серцем. Найбільш типовими є: біль у грудях, порушення серцевого ритму, задишка в стані тривожності.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Помоги себе сам - ЗАПОР
[Кулінарні поради]
Совет: Польза мяса для здоровья
[Кулінарні поради]
Совет: Нарушение обмена веществ - что это?

Переглядів: 129 / Дата: 16.11.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...