phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

13:20
Названо популярні напої, які підвищують тиск
Існує ряд гарячих та холодних напоїв, які впливають на артеріальний тиск. Варто ці напої вживати з обережністю, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.

Які напої підвищують артеріальний тиск

Люди чи не щодня споживають такий популярний напій, як чай. Однак вони можуть не здогадуватися, як він впливає на тиск. За словами спеціалістів, важливо, щоб чай не був основним чи єдиним джерелом рідини, яку ви вживаєте протягом усього дня.

Окрім цього, підвищувати тиск може кава. Кофеїн спричиняє короткочасне, але різке підвищення кров’яного тиску, навіть якщо у вас немає схильності до цього.

Деякі дослідники вважають, що кофеїн може блокувати гормон, який сприяє розширенню артерій. Інші вважають, що він змушує надниркові залози виділяти більше адреналіну, що спричиняє підвищення артеріального тиску.

Кілька досліджень показали, що люди, які регулярно вживають напої з кофеїном, мають вищий середній артеріальний тиск, ніж ті, хто їх не вживає. Тому кофеїн не має довгострокового впливу на тиск тих людей, які звикають до кави.

Якщо у вас високий кров’яний тиск, то варто уникати кофеїну безпосередньо перед діяльністю, яка природним чином підвищує його, наприклад, фізичними вправами, важкою атлетикою або іншою важкою працею.
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 872 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]