Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2020 » Квітень » 12 » Не нагрівайте ці продукти, інакше вони перетворяться на отруту - "бомба з мікрохвильовки"

Не нагрівайте ці продукти, інакше вони перетворяться на отруту - "бомба з мікрохвильовки"

Інші Кулінарні поради на https://radymo.com/

"Бомба з мікрохвильовки" - не нагрівайте ці продукти, інакше вони перетворяться на отруту

Відомий дієтолог Олена Соломатіна розповіла, що в мікрохвильовці можна гріти далеко не всі продукти. Особливість роботи цих пристроїв у тому, що НВЧ-хвилі відразу ж перетворюють рідину в пару, через що, деякі речовини можуть перетворюватися в інші, небезпечні для організму.

Наприклад, якщо покласти яйце в мікрохвильовку, пари рідини розірвуть шкаралупу на дрібні шматочки.

Соломатіна зазначає, що в HВЧ-пічках можна гріти воду, тому що рідина нагрівається рівномірно, і тут же кипить. Через це ви можете отримати опіки. Крім того, в мікрохвильовку категорично заборонено ставити будь-яку закриту ємність або продукти з цільною оболонкою. Інакше вас чекає «бомба». Також не можна класти в НВЧ-піч різні фрукти і яблука, оскільки вітамін C у них миттєво розщеплюється.

Категорично заборонено нагрівати продукти, що містять нерафіновану олію, адже під впливом НВЧ-хвиль вона перетворюється на канцероген. З цієї ж причини не можна смажити насіння. Овочі та зелень, такі як редис, буряк, морква, петрушка, містять у своєму складі певну дозу нітратів, які при нагріванні перетворюються у токсичний нітрозамін. Особливо небезпечно гріти напої з цукрозамінником. У результаті реакції виділяється формальдегід, порівнянний з миш’яком.

Також Соломатіна рекомендує не нагрівати в мікрохвильовій печі грудне молоко і кисломолочні продукти, оскільки у них змінюється склад і знищуються корисні бактерії.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Святкові поради]
Совет: Пьем не пьянея
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Как найти работу, когда вам за...
[Кулінарні поради]
Совет: Питаемся разнообразно - будем молодыми

Переглядів: 160 / Дата: 12.04.2020
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...